לחצו לנו לייק

יום חמישי, 30 ביוני 2011

שיתוף פעולה בין סאבלימינל ללירן אביב "מאו-הב"

 

לירן אביב, אחד מהכוכבים החמים של המוזיקה הים תיכונית צפוי לשחרר בשבוע הבא להיט חדש לקיץ החם של 2011 יחד עם סאבלימינל שנקרא "מאו-הב".

שיתופי הפעולה שקרו בזמן האחרון היו האחרונים להצליח, אבל לבסוף היו הכי מוצלחים. קחו כדוגמה את "אני מבטיח" של אייל גולן וליאור נרקיס. סאבלימינל מצידו שיחרר את "Jew-Niversal", אלבום הלהיטים שלו, ולירן אביב מנגד - כבש אותנו עם הבלדה המנצחת "תגידי", מאז לא עצר לרגע ושיחרר להיטים ברצף.

חברת התקליטים של סאבלימינל "תאקט רקורדס" ו-"Anva Music" בה חתומים הלהיטים של לירן אביב והוא בעצמו, נמצאים בתל-אביב באותו מבנה ומה שגרם ליחסי שכנות ולהעלאת הרעיון ללהיט הקיץ לאוויר.

סאבלימינל מספר: "אין ספק שמדובר באחד משיתופי הפעולה הכי כיפיים שעשיתי עד עכשיו. הכל זרם מהר ובאווירה פנטסטית!". "לירן זמר מצוין ובחור מדהים, אני מאד מאמין בו ובדרך שהוא עושה. יש לו את כל הנתונים להיות סופרסטאר אמיתי. אני חושב שהדואט הזה הוא בדיוק מה שהיה חסר לכם באוזניים כדי להיכנס לאווירת הקיץ".

לירן אביב בתגובה: "קובי הוא מוזיקאי ואמן ענק! אני מאד אוהב את מה שהוא עושה. כשנכנסתי איתו לעבודה באולפן – התחושות וההערכה התעצמו פי כמה. הכימיה שלנו היתה מצויינת וכבר מהשנייה הראשונה באולפן היה כיף, קובי פרגן ונתן לי טיפים ואני בטוח שהכיף הזה יעבור כבר בשמיעה הראשונה של השיר! אני לא יכול לחכות כדי לשמוע את התגובות מהקהל".

ריח מנטה מצפה ללהיט! זכרו: "מאו-הב" הלהיט הבא של הקיץ !

דירוג נושא:

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by NewWpThemes | Blogger Theme by Lasantha - Premium Blogger Themes | New Blogger Themes